Aktuální šablony

Vyberte si z aktuální nabídky šablon pro online résumé, klasické životopisy i jejich kombinace.

Jana Schopná

HR Advisor

Antonín Dolák

Fotograf

Aneta Galíková

Copywriter

Kristýna Wilson

Učitel jazyků

Nikola Rohová

Kadeřnice

Jak to funguje

Uvedené šablony pro online résumé a klasické životopisy jsou pouze ilustrační. Před zpracováním résumé s vámi podrobně konzultujeme jeho obsah a následně přizpůsobíme šablonu vašim individuálním potřebám a cílům. Můžeme měnit barvy, fonty, grafický obsah, nahrávat obrázky a videa, přidávát nové sekce, měnit jejich pořadí, odebírat ty, které vám nevyhovují a další.

Neustále pracujeme na nových profilech jak pro uchazeče o práci, tak pro freelancery. Každý týden přidáváme nové layouty pro různá pracovní a profesionální zaměření.  Pokud jste nenašli vzor, který by vám vyhovoval, dejte nám vědět, jakou máte představu, pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc a zpracovat šablonu na míru. 

Zpracování do 72 hodin od předání podkladů

Práce snů ani další příležitosti, při kterých se člověk musí kvalitně prezentovat, rozhodně nepočkají. Pokud máte vybranou šablonu a připravené všechny materiály, garantuji zpracování do 72 hodin od předání kompletní dokumentace. 

Potřebujete své résumé dříve? Využijte možnosti express zpracování do 24 hodin od předání potřebných materiálů. 

Domluvte si nezávaznou online schůzku

Chcete konzultovat možnosti zpracování svého résumé? Dejte nám vědět, rádi se s vámi sejdeme na online schůzce nebo zavoláme a probereme vaše představy a možnosti zpracování.